Duynvolck uit Bergen staat voor plezier in muziek: met Ierse fluit, viool, gitaar en
zang komt de rijkdom van de Ierse volksmuziek tot leven.
Alom bekende meezingers, en vooral ook minder bekende sfeervolle melodieën en songs uit het onuitputtelijke Ierse repertoire.
En onbezorgd nemen we u ook graag mee met onze uitstapjes naar de Engelse en Hollandse folk.
De Alkmaarse (van oorsprong Groninger) singer-songwriter Albèr Steneker
heeft een uitgebreid repertoir van muziek uit de afgelopen decennia.
Een speciale plek in het repertoire is weggelegd voor de vroegtijdig overleden Jim Croce
die op tragische wijze al op jonge leeftijd omkwam bij een vliegtuigongeluk.
Je kunt genieten van de mooiste nummers van deze legendarische singer-songwriter.
De Noord-Hollandse coverband Westbound is in 2019 opgericht: leadzangeres Linda, haar partner en drummer Ron, gitarist Edward en basgitarist Peter speelden al jaren samen in de pop-rock coverband Snoake.
Er ontstond een wens om een andere muziekstijl te gaan spelen naast het Snoake-repertoire. Muziek met een Americana-feel, easy-listening met een snufje country. De band werd uitgebreid met een toetsenist, gitarist en saxofonist en twee achtergrondzangeressen. Westbound speelt nummers van onder andere Linda Rondstadt, Ilse de Lange, The Doobie brothers , Margriet Eshuijs en vele anderen.
Maar het publiek kan ook zeker verrast worden door covers van Eric Clapton en Dusty Springfield. Genieten van mooie muziek, dat is wat Westbound het publiek beloofd!
De 9 koppige coverband Westbound bestaat uit:
Linda - Leadzang
Ron - Drums
Peter - Bas
Henk - Leadgitaar
Edward - Slaggitaar
Johan - Toetsen
Theo – Saxofoon, mondharmonica, backing vocals, leadzang
Kitty – Leadzang, backing vocals
Tamara – backing vocals
Ellis is singer-songwriter van Engelstalige liedjes over liefde en het leven. Johan speelt sinds een tijdje de bas en heeft ervaring opgedaan bij de Jeroen Booy Rockschool. Als broer en zus nemen ze u mee in hun muzikale performance!
Voor onvervalste rock moet je bij The Dice zijn.
Deze ervaren muzikanten hebben elkaar gevonden in hun liefde voor alles dat rockt.
The Dice speelt covers van artiesten als o.a. Stevie Ray Vaughan, ZZ-top, Jonny Lang,Stevie Wonder, Herman Brood en Rolling Stones.
‘Als wij het lekkere nummers vinden, dan zullen anderen dat ook wel vinden’,
met dat uitgangspunt is The Dice halverwege 2021 begonnen een repertoire op te bouwen.
De mannen van The Dice kijken er naar uit de vele podia die ons land rijk is langs te gaan.
Hopelijk komen we u daar dan tegen.
The Dice bestaat uit:
Jan - bas
Albér - drums en zang
Marcel - gitaar en zang
Accordeonensemble Dijk en Waard, uit Heerhugowaard.
Het orkest is in de loop der jaren flink gegroeid. Het wordt aangevuld met slagwerk en percussie. Er zijn concertreizen gemaakt naar het buitenland. o.a. Duitsland, Frankrijk, Denemarken en Italië.
De tweede markt van de Samen Vrienden in 2022 staat gepland op zondag 12 juni.
Ook dit jaar hebben we een aantrekkelijk tarief als u uw staplaats online reserveert.
Voor verkopers gaat de markt om 08:00 uur open om op te bouwen. Om 09:00 uur start de markt. De markt duurt tot 13:00 uur, daarna mogen de verkopers gaan opruimen.
Tarieven voorverkoop
Eén staplaats kost online in de voorverkoop 12,- euro inclusief één bakje koffie of thee
Online reserveren kost 1,- euro per reservering
U kunt meerdere staplaatsen per markt tegelijk reserveren, u betaalt dan maar één maal reserveringskosten.
(Bijvoorbeeld: drie staplaatsen voor dezelfde markt tegelijk reserveren kost dan 3x 12,- + 1,- = 37 euro)
Tarieven aan de poort
Eén staplaats op de dag zelf contant/pinnen aan de poort kost 17,- euro inclusief één bakje koffie of thee
LET OP: Als de voorverkoop is uitverkocht kunt u op de dag zelf (aan de poort) geen staplaats meer krijgen, controleer de website dus vooraf zodat u niet voor niks naar Schagen komt.
Meerdere markten tegelijk reserveren
U kunt niet voor meerdere markten tegelijk reserveren. Deze handeling moet u per markt doen.
Het is niet mogelijk een bepaalde plek van te voren vast te leggen. Bij het oprijden van het terrein mag u zelf een beschikbare plek uitkiezen.
Er zijn maximaal 36 staplekken beschikbaar. Als deze zijn uitverkocht kunt u niet meer reserveren.
Bevestiging
In uw mailbox ontvangt u de reservering. Zorg er dus voor dat u uw mailadres correct invult. Geen mail ontvangen? Check dan eerst uw spam-box. Neem deze bevestigingsmail (al dan niet geprint) mee naar de markt.
Nieuwsbrief
Blijf ons volgen en geef je op voor de nieuwsbrief
Reserveren en betalen met iDeal:
Close Harmony-groep Change zingt de mooiste liedjes – driestemmig.
Change bestaat uit drie vrouwen: Joan Jorink, Ewelina Spil en Patricia van de Pol.
Ze hebben elkaar leren kennen bij een musical, en besloten om samen door te gaan.
De meiden waren zo enthousiast over OG3NE, dat ze een liedje van hen instudeerden: Change.Ze zijn zich verder gaan verdiepen in close harmony zingen, met hulp van zangdocente Martine Wolkers.
Het samen zingen ging zo goed, dat ze er mee wilden optreden. Dat kan met een begeleidingsband, maar met live muziek is het leuker. Daarom hebben ze gitarist Ronald Borst en pianist Henk Greven erbij gevraagd.
De liedjes die door Change zijn gekozen vormen de mooiste werken van de popgeschiedenis.
Meezingkoor Om te Hoorn is in 2000 opgericht als smartlappenkoor.
In mei 2018 is onze naam gewijzigd naar Meezingkoor, we hebben sindsdien het smartlappen zingen op een laag pitje gezet. Met heel veel enthousiasme zingen we nu de meezingers die het huidige publiek veel meer aanspreken. Nieuw hedendaags repertoire heeft zeker de aandacht.
Echter in de verzorging en verpleeghuizen zingen we, op verzoek, wel de bekende smartlappen.
Ieder jaar worden er nieuwe nummers aan het repertoire toegevoegd.
Ons koor is bestaat uit 40 Leden, circa 25 vrouwen en 15 mannen. We worden begeleid door een dirigent en muzikaal bijgestaan door een basgitarist, een akoestisch gitarist en een accordeonist.
U bent van harte welkom op een repetitie-avond in Chez Dick aan de Ramen 10 in Hoorn
(vrijdagavond om de 14 dagen in de oneven weken).
U mag ook gelijk meedoen als u dit wilt, als zich van te voren via info@omtehoorn.nl aanmeld wordt er voor een meezingboek gezorgd. Stuur een mail en er kan snel contact met u opgenomen worden.
Om te Hoorn kan nog leden erbij gebruiken. Bij Om te Hoorn is het niet nodig om “voor” te zingen, elk vogeltje zingt zoals hij of zij gebekt is.
Samen zingen is echt zo leuk en super gezond voor je hersens!
Agenda |
Rondjeschagen.nl Meer is er toch niet nodig? 😉 |